lokBaltica Residence znajduję się na ulicy Na Wydmach 13, w bliskiej odległości od Hotelu Villa Baltica, w spokojnej dzielnicy Sopotu - Karlikowo, z dala od pobliskich dyskotek, pubów.

Baltica Residence to charakterystyczny budynek z kamienia, wyróżniający się swoją architekturą wśród okolicznych zabudowań, położony zaledwie 150 metrów od promenady nadmorskiej i plaży. Odległość do słynnego sopockiego Molo to 12 minutowy spacer promenadą. Po spacerze zapraszamy Państwa do Restauracji Baltica w Hotelu Villa Baltica na przepysznego dorsza oraz krem z pora.

 

Lokalizacja

 

Dojazd samochodem

 

Jadąc od strony Gdańska lub Gdyni ulicą Niepodległości skręcamy w ulicę 3 Maja. Przejeżdżamy pod wiaduktem - prosto, w dół. Następnie skręcamy w prawo w ulicę Bitwy pod Płowcami ( jest to piąta przecznica ). Po lewej stronie znajduje się Baltica Residence.

 

Dojazd pociągiem/dojście pieszo ze stacji PKP

 

Wysiadając z pociągu na stacji PKP Sopot, należy przejść przejściem podziemnym od strony Gdańska i udać się w lewo dochodząc do ulicy Kościuszki. Należy skręcić w lewo i iść tą ulicą prosto około 500 metrów. Następnie na skrzyżowaniu skręcamy w lewo, w ulicę 3 Maja. Kierujemy się prosto w dół, do skrzyżowania z ul. Bitwy Pod Płowcami, skręcamy w prawo i w odległości ok 100 metrów po lewej stronie jest Baltica Residence, charakterystyczny budynek z elewacją z kamienia.

 

Samolot

 

Z lotniska w Gdańsku Rębiechowie można dostać się do hotelu taksówką. Odległość między lotniskiem a Baltica Residence to ok. 18 km Czas dojazdu ok. 30 minut. Koszt przejazdu: 60-80zł. Istnieje również możliwość dojazdu linią PKM ( Pomorską Koleją Metropolitalną ) z ze stacji Gdańsk Port Lotniczy- do stacji Gdańsk Wrzeszcz (czas przejazdu ok. 22 minuty), następnie SKM ( Szybką Koleją Miejską) do stacji Sopot Główny.

baltica s

Adres

Baltica Residence
ul. Na Wydmach 13
81-776 Sopot

Telefon

tel: + 48 58 35 10 500
fax: +48 58 55 52 801

Rezerwacja