Baltica Residence

Witamy w Baltica Residence położonym ok. 150 metrów od plaży, w dolnym Sopocie w uroczej, cichej, dzielnicy miasta - Karlikowo, w odległości 120 metrów od naszego rodzimego Hotelu Villa Baltica.

Recepcja jest do Państwa dyspozycji w godzinach od 8 do 20, w innych porach zapraszamy do skorzystania usług pobliskiego Hotelu Villa BalticaWysoki standard 17 wyposażonych pokoi oraz lokalizacja zapewni Państwu doskonałe warunki do wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół o każdej porze roku. Zapraszamy na pobyty indywidualne oraz grupowe. Naszym gościom oferujemy noclegi w nowoczesnych i komfortowych warunkach. Serdecznie zapraszamy!

Dodatkową atrakcją dla gości stanowi Baltiqa Day Spa mieszcząca się w odległości 120 metrów. Naszym Gościom hotelowym oferujemy 15% rabat na wszystkie zabiegi oraz - specjalnie na życzenie - masaż z dojazdem do gościa. W pobliżu znajduję się również ścieżka rowerowa oraz piękne tereny dla miłośników biegania.

Pokoje

Naszym Gościom oferujemy 17 komfortowo wyposażonych i klimatyzowanych pokoi.

Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, bezprzewodowe łącze internetowe, TV kablową oraz zamki magnetyczne.

Każdy z pokoi ma swój indywidualny styl oraz starannie dobrane elementy wystroju w jasnych i ciepłych kolorach, które łączą elegancję z najnowszymi trendami. Łazienki komfortowo wyposażone posiadają prysznic, w niektórych pokojach 2 osobowych typu standard zostały zainstalowane wanny.

Konferencje

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesną, klimatyzowaną salę konferencyjną, o powierzchni 75 m2, mieszczącą do 40 osób.
Sala jest wyposażona w ekran, flipchart oraz bezprzewodowe łącze internetowe. Na życzenie udostępniamy bezpłatnie telewizor. Rzutnik multimedialny w cenie 200 zł.

Koszt wynajęcia sali konferencyjnej jest uzależniony od ilości godzin i wynosi odpowiednio:

  • 600 zł brutto za wynajem za cały dzień
  • 400 zł brutto za wynajem do 5 godzin

W ofercie cateringowej oferujemy zestawy obiadowe w restauracji Baltica mieszczącej się 120 metrów od Baltica Residence oraz dwa warianty serwisu kawowego serwowanego na miejscu:

  • kawa, herbata, woda, soki, kruche ciasteczka w cenie 15 zł/osoba, przerwa ciągła 45 zł/osoba
  • kawa, herbata, woda, soki, kanapki, ciasto domowe lub owoce w cenie 25zł/ osoba, przerwa ciągła 60 zł/osoba

Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Okolica

Baltica Residence znajduję się na ulicy Na Wydmach 13, w bliskiej odległości od Hotelu Villa Baltica, w spokojnej dzielnicy Sopotu - Karlikowo, z dala od pobliskich dyskotek, pubów.

Baltica Residence to charakterystyczny budynek z kamienia, wyróżniający się swoją architekturą wśród okolicznych zabudowań, położony zaledwie 150 metrów od promenady nadmorskiej i plaży. Odległość do słynnego sopockiego Molo to 12 minutowy spacer promenadą. Po spacerze zapraszamy Państwa do Restauracji Baltica w Hotelu Villa Baltica na przepysznego dorsza oraz krem z pora.

Lokalizacja

Dojazd samochodem. Jadąc od strony Gdańska lub Gdyni ulicą Niepodległości skręcamy w ulicę 3 Maja. Przejeżdżamy pod wiaduktem - prosto, w dół. Następnie skręcamy w prawo w ulicę Bitwy pod Płowcami ( jest to piąta przecznica ). Po lewej stronie znajduje się Baltica Residence.

Dojazd pociągiem/dojście pieszo ze stacji PKP. Wysiadając z pociągu na stacji PKP Sopot, należy przejść przejściem podziemnym od strony Gdańska i udać się w lewo dochodząc do ulicy Kościuszki. Należy skręcić w lewo i iść tą ulicą prosto około 500 metrów. Następnie na skrzyżowaniu skręcamy w lewo, w ulicę 3 Maja. Kierujemy się prosto w dół, do skrzyżowania z ul. Bitwy Pod Płowcami, skręcamy w prawo i w odległości ok 100 metrów po lewej stronie jest Baltica Residence, charakterystyczny budynek z elewacją z kamienia.

Samolot. Z lotniska w Gdańsku Rębiechowie można dostać się do hotelu taksówką. Odległość między lotniskiem a Baltica Residence to ok. 18 km Czas dojazdu ok. 30 minut. Koszt przejazdu: 60-80zł. Istnieje również możliwość dojazdu linią PKM ( Pomorską Koleją Metropolitalną ) z ze stacji Gdańsk Port Lotniczy- do stacji Gdańsk Wrzeszcz (czas przejazdu ok. 22 minuty), następnie SKM ( Szybką Koleją Miejską) do stacji Sopot Główny.