Baltica Residence

Witamy w Baltica Residence położonym ok. 150 metrów od plaży, w dolnym Sopocie w uroczej, cichej, dzielnicy miasta - Karlikowo, w odległości 120 metrów od naszego rodzimego Hotelu Villa Baltica.

Całodobowa recepcja znajduje się w Hotelu Villa Baltica na ulicy Emilii Plater 1, Sopot. Zapraszamy najpierw pod ten adres, jest to około 120m od Baltica Residence. Wysoki standard 17 wyposażonych pokoi oraz lokalizacja zapewni Państwu doskonałe warunki do wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół o każdej porze roku. Zapraszamy na pobyty indywidualne oraz grupowe. Naszym gościom oferujemy noclegi w nowoczesnych i komfortowych warunkach. Serdecznie zapraszamy!

Dodatkową atrakcją dla gości stanowi Baltiqa Day Spa mieszcząca się w odległości 120 metrów. Naszym Gościom hotelowym oferujemy 15% rabat na wszystkie zabiegi oraz - specjalnie na życzenie - masaż z dojazdem do gościa. W pobliżu znajduję się również ścieżka rowerowa oraz piękne tereny dla miłośników biegania.

Pokoje

Naszym Gościom oferujemy 17 komfortowo wyposażonych i klimatyzowanych pokoi.

Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, bezprzewodowe łącze internetowe, TV kablową oraz zamki magnetyczne.

Każdy z pokoi ma swój indywidualny styl oraz starannie dobrane elementy wystroju w jasnych i ciepłych kolorach, które łączą elegancję z najnowszymi trendami. Łazienki komfortowo wyposażone posiadają prysznic, w niektórych pokojach 2 osobowych typu standard zostały zainstalowane wanny.

Konferencje

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesną, klimatyzowaną salę konferencyjną, o powierzchni 75 m2, mieszczącą do 40 osób.
Sala jest wyposażona w ekran, flipchart oraz bezprzewodowe łącze internetowe. Na życzenie udostępniamy bezpłatnie telewizor. Rzutnik multimedialny w cenie 200 zł.

Koszt wynajęcia sali konferencyjnej jest uzależniony od ilości godzin i wynosi odpowiednio:

  • 600 zł brutto za wynajem za cały dzień
  • 400 zł brutto za wynajem do 5 godzin

W ofercie cateringowej oferujemy zestawy obiadowe w restauracji Baltica mieszczącej się 120 metrów od Baltica Residence oraz dwa warianty serwisu kawowego serwowanego na miejscu:

  • kawa, herbata, woda, soki, kruche ciasteczka w cenie 15 zł/osoba, przerwa ciągła 45 zł/osoba
  • kawa, herbata, woda, soki, kanapki, ciasto domowe lub owoce w cenie 25zł/ osoba, przerwa ciągła 60 zł/osoba

Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Okolica

Baltica Residence znajduję się na ulicy Na Wydmach 13, w bliskiej odległości od Hotelu Villa Baltica, w spokojnej dzielnicy Sopotu - Karlikowo, z dala od pobliskich dyskotek, pubów.

Baltica Residence to charakterystyczny budynek z kamienia, wyróżniający się swoją architekturą wśród okolicznych zabudowań, położony zaledwie 150 metrów od promenady nadmorskiej i plaży. Odległość do słynnego sopockiego Molo to 12 minutowy spacer promenadą. Po spacerze zapraszamy Państwa do Restauracji Baltica w Hotelu Villa Baltica na przepysznego dorsza oraz krem z pora.

Lokalizacja

Dojazd samochodem. Jadąc od strony Gdańska lub Gdyni ulicą Niepodległości skręcamy w ulicę 3 Maja. Przejeżdżamy pod wiaduktem - prosto, w dół. Następnie skręcamy w prawo w ulicę Bitwy pod Płowcami ( jest to piąta przecznica ). Po lewej stronie znajduje się Baltica Residence.

Dojazd pociągiem/dojście pieszo ze stacji PKP. Wysiadając z pociągu na stacji PKP Sopot, należy przejść przejściem podziemnym od strony Gdańska i udać się w lewo dochodząc do ulicy Kościuszki. Należy skręcić w lewo i iść tą ulicą prosto około 500 metrów. Następnie na skrzyżowaniu skręcamy w lewo, w ulicę 3 Maja. Kierujemy się prosto w dół, do skrzyżowania z ul. Bitwy Pod Płowcami, skręcamy w prawo i w odległości ok 100 metrów po lewej stronie jest Baltica Residence, charakterystyczny budynek z elewacją z kamienia.

Samolot. Z lotniska w Gdańsku Rębiechowie można dostać się do hotelu taksówką. Odległość między lotniskiem a Baltica Residence to ok. 18 km Czas dojazdu ok. 30 minut. Koszt przejazdu: 60-80zł. Istnieje również możliwość dojazdu linią PKM ( Pomorską Koleją Metropolitalną ) z ze stacji Gdańsk Port Lotniczy- do stacji Gdańsk Wrzeszcz (czas przejazdu ok. 22 minuty), następnie SKM ( Szybką Koleją Miejską) do stacji Sopot Główny.