Rodzinne Boże Narodzenie Rezerwuj online

„Jest taki dzień bardzo ciepły, choć grudniowy; dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory. Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich. Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski…” ……. Spędź święta z nami w kameralnej i rodzinnej atmosferze! Oferujemy wygodny nocleg, wyborne menu świąteczne, relaks w SPA i niezapomniane chwile.
 

W cenie pakietu:

– noclegi z pysznymi śniadaniami w formie  bufetu w  restauracji  w Hotelu Villa Baltica*,
–  uroczysta  kolacja Wigilijna  w Hotelu Villa Baltica*,
–  na każdą dobę pobytu (poza 24.12) voucher obiadowo-kolacyjny do  restauracji w Hotelu Villa Baltica o wartości  100zł** , do wykorzystania zgodnie z Państwa upodobaniami ,
– masaż  twarzy  lub masaż klasyczny pleców***,
– wyjątkowy, świąteczny 20% rabat na wszystkie usługi SPA w Hotelu Villa Baltica,
– atrakcje  dla DZIECI:  

  • strojenie  choinki  24.12.  po śniadaniu, 
  • słodki  upominek  pod choinką,
  • Warsztat  Św. Mikołaja w pierwszy dzień świąt    –  mała manufaktura bombek  staropolskich, zrobionych z kolorowych opłatków oraz wykonanie aromatycznego olejku korzennego.

– kupony  uprawniające do 15%  zniżki do świata basenów oraz na bowling w Aqua Parku Sopot.

*  w cenie pakietu kolacja dla 1 osoby w przypadku rezerwacji pokoju 1-osobowego oraz dla 2 osób we wszystkich pozostałych rodzajach pokoi. 
Istnieje możliwość  wykupienia dodatkowej kolacji wigilijnej dla dziecka w wieku 6-9 lat w cenie 60,00zł, powyżej 9-ciu lat  i dla   osoby dorosłej w cenie 110,00zł. Śniadania oraz pozostałe posiłki są serwowane w restauracji Hotelu Villa Baltica. 

** 50zł w przypadku rezerwacji pobytu w pokoju 1-osobowym.

*** Po dokonaniu rezerwacji pobytu, zapraszamy do rezerwacji zabiegów w recepcji SPA 58 5552807. Łącznie dwa zabiegi wliczone w cenę pobytu. Jeden masaż w przypadku rezerwacji pokoju 1-osobowego.

DZIECI do  ukończenia 5 lat spędzają z nami święta bezpłatnie.  W wieku 6-10 lat w cenie śniadania tj. 40zł za dobę  Dzieci starsze  w cenie  60zł /doba ( w  pokoju rodziców).

Ponadto  dla naszych gości: 

–  w dniu  przyjazdu  rozpoczęcie doby hotelowej o godz. 12:00,

-specjalne menu wigilijne oraz menu świąteczne,
–  w dniu wyjazdu bezpłatne przedłużenie doby hotelowej do godz. 18:00 , po wcześniejszym uzgodnieniu  z Recepcją  hotelu,
 parking na terenie hotelu w cenie 25zł /doba – wymagana  rezerwacja miejsca