+48 58 555 28 00 residence@villabaltica.com

Atrakcje

dla najmłodszych

Dla naszych najmłodszych gości mamy przewidziane niezapomniane chwile w naszej sali zabaw „Baltiś”. Rodziców zapraszamy do skorzystania z sali restauracyjnej dolnej bacznie obserwując gdy ich pociechy walczą ze smokami lub zostają księżniczkami.

Udogodnienia dla dzieci
Sala zabaw “Baltiś”
Zewnętrzny plac zabaw
Wynajem gokartów

Wypoczynek z rodziną

Baltica Residence jest świetnym wyborem dla rodzin z dziećmi. To obiekt, w którym znajdą Państwo wiele udogodnień, które sprawią, że pobyt nad morzem z najmłodszymi będzie nie tylko jeszcze przyjemniejszy, ale także łatwiejszy do zorganizowania.

W recepcji można również szybko uzyskać kontakt i adres do najbliższego lekarza pierwszego kontaktu oraz otwartej apteki.

Atrakcje dla najmłodszych w środku i na świeżym powietrzu

Zależy nam jednak na tym by Baltica Residence było znany jako obiekt przyjazny dzieciom. To dlatego w pokoju na Państwa życzenie możemy udostępnić między innymi łóżeczko dziecięce z pościelą, wanienkę, podgrzewacz do butelek czy nianię elektryczną.

Sala zabaw “Baltiś”

Naszą najlepszą atrakcją dla najmłodszych jest jednak dedykowana specjalnie im sala zabaw Baltiś, która jest bezpośrednio połączona z nową salą restauracyjną na poziomie -1. W jej kolorowym wnętrzu można znaleźć duże, bezpieczne klocki dla pociech, stolik do zabaw plastycznych, zabawkowe kuchenki i rowerki.

Na terenie hotelu rodzinnego znajduje się ponadto plac zabaw zewnętrzny. Nasi najmłodsi goście poszukujący jeszcze większych wrażeń mogą także skorzystać z udostępnianych przez nas gokartów.

W pokoju hotelowym na życzenie udostępniamy:

łóżeczko turystyczne dodatkowo płatne 80zł/pobyt
dodatkowy ręcznik
czajnik elektryczny
nianię elektroniczną
wanienkę
nakładkę na toaletę
podgrzewacz do butelek
zabezpieczenia kontaktów

Restauracja z myślą o najmłodszych oferuje:

krzesełka do karmienia
śliniaczki jednorazowe
kolorową zastawę wraz ze sztućcami dla dzieci
specjalne menu dziecięce
award6
award7